sandecjans SANDECJA II Nowy Sącz- TUCHOVIA Tuchów 4:2 (0:0)
Bramki: 1:0 Janczyk, 1:1 Świątek, 2:1 Janczyk, 3:1 Ctvrtnicek, 3:2 Stec, 4:2 Ctvrtnicek.
Żółte kartki: Kuźma Danek – Niewola, Sz. Baran, Odroniec.
Sędziował: Mariusz Libera (Żabno).
Widzów: 40.

TUCHOVIA: Banek – Odroniec, Różycki, Niewola, Stańczyk -Świątek, K. Baran, Bielak (55 Płachno), Barwacz, Makowski (65 Stec) – Dziża (59 Sz. Baran).

Z dobrej strony zaprezentowali się piłkarze Tuchovii podczas spotkania z rezerwami Sandecjii. Naprzeciw naszych zawodników wybiegło 8 piłkarzy znajdujących się w kadrze pierwszoligowego zespołu. Rywale zawiesi wiec poprzeczkę bardzo wysoko. Tuchovia nie przestraszyła się nazwisk i przy większym szczęsciu mogło pokusić się nawet o jeden punkt. W pierwszej połowie gospodarze posiadali przewagę w posiadaniu piłki jednak nie przełożyło się to na sytuację bramkowe. W drugiej połowie dali o sobie znać dwaj napastnicy Sandecjii którzy strzelili po dwie bramki: Dawid Jańczyk oraz Josef Ctvrtnicek. Swój powrót na boiska piękną bramką zaznaczył Sławomir Stec, zaskakując bramkarza strzałem z 30 m w okienko.

Już w najbliższą sobotę o godz. 16:00 trudna przeprawa z Sokołem Borzęcin