puszcza_niepolomicePUSZCZA Niepołomice – TUCHOVIA Tuchów 2:3 (1:3)

Bramki: 0:1 Płachno 10′, 0:2 Mikrut 11′, 1:2 Puszcza 22′, 1:3 Fortecki 25′, 2:3 Puszcza (k) 78′

TUCHOVIA: Banek – Mokrzycki, Fortecki, Borgula, Mikos – Mikrut, Damian, Maurycy, Baran, Odroniec – Płachno

1 min – spotkanie rozpoczęła Tuchovia.
5 min – od początku do ataku przystąpili nasi zawodnicy, seria rzutów wolnych jednak nie potrafimy ich wykończyć
10 min – rzut wolny uderzany przez Maurycego, kierunek piłki po drodze zmienia Płachno i pakuje pilkę do siatki!
11 min – składna akcja Tuchovii i Mikrut strzałem z 5 metrów zdobywa bramkę.
15 min – kolejny rzut wolny dla gości i żółtą kartką ukarany zostaje gracz miejscowych, strzał Damiana nad poprzeczką przenosi bramkarz Puszczy
22 min – w zamieszaniu pod bramką po rzucie rożnym gospodarze zdobywają kontaktową bramkę
25 min – kolejny raz z rzutu wolnego świetnie dogrywa Maurycy a piłkę do bramki kieruje Fortecki!
28 min – kolejna bramka dla Tuchovii, jednak sędzia jej nie uznaję gdyż Płachno dotknął piłki ręką.
40 min – arbiter kończy pierwszą połowę. Tuchovia prowadzi na wyjeździe z Puszczą Niepołomice 3:1!

60 min – w drugiej połowie znów atakowała Tuchovia jednak bez skutku.
70 min – gospodarze grają bardzo ostro po raz kolejny faulują naszych i zarabiają na własne konto żółte kartki.
78 min – Puszcza zdobywa bramkę po rzucie karnym! 2:3
80 min – koniec meczu, wygrywamy bardzo ważny mecz w Niepołomicach!