dabrovia_dabrowatTUCHOVIA Tuchów – DĄBROVIA II Dąbrowa Tarnowska 4:1 (o:o)

Bramki: 1:0 Baran 49, 1:1 P.Czupryna 57, 2:1 Płachno 64, 3:1 Jamka 65, 4:1 Miśtak 84.

Sędziował: Zbigniew Siemiński.

Żółte kartki: Różycki, Baran, Borgula – Krzaczek, Iwaniec.

Czerwona kartka: Miśtak 86 min.

Widzów: 200

TUCHOVIA: B. Banek – Odroniec, Kafel, Różycki, Rąpała (46 Borgula) – Stańczyk, Wiśniowski (70 Damian), Baran (60 Płachno), P.Banek (62 Miśtak) – Barwacz, Jamka.

DĄBROVIA: Chrabąszcz – Mioduszewski, Lubera, Mikuła, Krzak, Majka, Liro, Rzepka, Iwaniec, P.Czupryna, Wiśniowski (60 Foder), P.Czupryna (D.Czupryna 64) .

Mimo wysokiej wygranej Tuchovia musiała się sporo natrudzić by pokonać rezerwy Dąbrovii. Przez całą pierwszą połowę nasz zespół nie mógł wskoczyć na właściwy poziom nie mogąc sobie wypracować sytuacje strzelecką. Gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska.

Goście w tej części spotkania stworzyli sobie dwie dobre okazje do pokonania naszego bramkarza. W 32 min B. Banek popisał się świetną interwencją i przeniósł nad bramką groźne uderzenie jednego z zawodników Dąbrovii. Dwie minuty później dopisało nam szczęście. Doskonałą sytuację na strzelenie bramki miał P.Czupryna, jednak z 3 m uderzył nad bramką.

Druga połowa rozpoczęła się znakomicie dla naszego zespołu. Po podaniu Kafla nad głowami obrońców Baran znajduje się tuż przed Chrabąszczem i z bliska pokonuje bramkarza rywali. W 57 min Dąbrovii udaje się doprowadzić do remisu. P. Czupryna perfekcyjnie wykonał rzut wolny z 25 m i piłka ląduje w okienku naszej bramki. Tuchovii udaje się jednak szybko odpowiedzieć. W 64 min Wiśniowski podaje tuż przed bramką do Płachno który uderza bez przyjęcia a piłka ląduje w siatce. W 66 min Jamka w sytuacji sam na sam strzela obok bramkarza i nie daje mu szans na skuteczną interwencję. W 84 min piłkę w środkowej strefie wywalczył Płachno, po czym zagrywa na wolne pole do Jamki, który będąc tuż przed bramkarzem podaje piłkę wzdłuż bramki do Miśtaka, który z kilku metrów strzela do pustej bramki ustalając wynik spotkania.