TUCHOVIA Tuchów – OLSZYNKA Ołpiny 7:1 (2:0)

Bramki: 1:0 Smoszna 8′, 2:0 Dziża 20′, 3:0 Smoszna 48′, 4:0 Dziża 53′, 5:0 Gryzło 55′, 6:0 Smoszna 62′, 6:1 R. Dudek 61′, 7:1 Dziża 76′

TUCHOVIA: Chochołowicz – Odroniec (54′ Suchan), Ropski, Borgula, Stańczyk – Maurycy, Płachno (59′ Bobak), Gryzło, Damian (41′ Mokrzycki) – Smoszna, Dziża

W 4 minucie sytuacje sam na sam z bramkarzem marnuje Smoszna ale kilka minut później już jest bezbłędny uderzając po długim rogu. Kolejna bramka padła w 20 minucie a jej autorem był Dziża.
Po przerwie znów trafił Smoszna, a w 53 minucie ładnym strzałem z dystansu popisał się Dziża i piłka zatrzepotała w siatce. Dwie minuty później po akcji całego zespołu zdobywa Gryzło. W 62 minucie idealnym uderzeniem popisał się Smoszna posyłając piłkę po długim rogu bramki. W 70 minucie honorowe trafienie gości warto dodać, że była to jedyna okazja lecz wykorzystana. Wynik na 7:1 ustalił Dziża.