dunajec_zakliczynTUCHOVIA Tuchów – DUNAJEC Zakliczyn 2:1

Bramki: Igielski, Baran

TUCHOVIA: Banek – K.Tyrka, N.Tyrka, Kucharzyk, Mikos, Rąpała, Samelzon, Zduń, Budzik, Luszowski, Baran oraz Wątroba, Nowak, Grygiel, P.Baran

Piłkarze Tuchovi po dwóch porażkach przełamali złą passę w meczu z Dunajcem Zakliczyn. Gra przez cały mecz była wyrównana . W 21 minucie piłkarz Tuchovi oddał mocny strzał na bramkę przeciwnika , gdzie bramkarz w opałach piąstkował piłkę , lecz tak nie szczęśliwie że , wpadła ona wprost pod nogi Arkadiusza Igielskiego , który dobił piłkę do bramki ustalając wynik 1:0 . W 73 minucie jeden z obrońców gospodarzy zaczął się ,, bawić ” z piłka w swoim polu karnym ,gdzie rywal odebrał mu piłkę i silnym strzałem po ziemi trafił do bramki . Ostatnie cztery minuty należały już do tuchowian , gdzie Szczepan Baran okiwał kilku przeciwników , zszedł do linii końcowej i z zerowego konta trafił do bramki dając gospodarzą prowadzenie wynikiem 2:1 na wagę trzech punktów.