orkan_szczyrzyc ORKAN Szczyrzyc – TUCHOVIA Tuchów 3:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Nowak 10, 2:0 Nowak 30, 3:0 Nowak 86.
Żółte kartki: Rusin, Wyroba.
Widzów: 100.

ORKAN: Piwowarczyk – Gargas, Barzyk, Boczoń, Wyroba – Łabędź, Cyganek (75 Ryś), Rusin (65 Limanówka) – Kurczab, Nowak.
TUCHOVIA: Wiejacki – Stańczyk, Niewola, Sobyra, Jamka – Stec (78 Rąpała), Barwacz, Kuboń, Żaba (85 P. Wiśniowski) – Gierałt (70 Hudyka), Halagarda (70 Baran).

Czwarte spotkanie bez wygranej zanotowali nasi piłkarze. Spotkanie rozpoczęło się dla nas pechowo, bo już w 10 minucie po zbyt słabym podaniu Wiejackiego do Niewoli piłkę z 20 metrów do siatki posłał napastnik gospodarzy. Jeszcze przed przerwą Orkan podwyższył prowadzenie, a w końcówce spotkania po kontrze Nowak ustalił wynik na 3:0 zdobywając tym samym hattricka. Przed nami teraz niezwykle ważne spotkanie w niedzielę z Olimpią Wojnicz, które bezwzględnie musimy wygrać, aby spokojnie móc patrzeć na dół tabeli.